Merkalıp – Plastik ürünleri

  Plastikten mamul otomotiv yan sanayi parçaları üreten firmamız üretimini CNC teknolojili, yüksek basınçlı plastik enjeksiyon makineleriyle gerçekleştirmektedir.

 

     – Jant kapakları

 

     – Jant bilezikleri

 

     – Boyahane çözüm malzemeleri

 

     – Seperatörler


     – Mekanik aksamlar

Jant kapakları

Türkiye’nin ve dünyanın jant üretiminde lider firmalarıyla çalışıyoruz. Üretimin her aşamasında kaliteden ödün vermiyoruz. Tasarım, kalıp ve üretim bölümlerini bünyemizde barındırdığımız için ürün çeşitliliği ve müşteri odaklı çözümler sunabilmekteyiz.

Jant bilezikleri

Jant üreticilerinin jant bileziği ihtiyaçlarını, hassas üretim teknolojimiz sayesinde dayanıklı ve kaliteli ürünlerimizle karşılıyoruz. Motor sporları alanındaki deneyimimizle test ettiğimiz parçalar sayesinde ürünlerimizin kalitesinden ödün vermiyoruz.

Boyahane çözüm malzemeleri

Jant üreticilerinin, boya aşamasında ihtiyaç duydukları malzemelerin üretimini gerçekleştirmekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre üretim çözümleri geliştirmekteyiz.

Seperatörler

Jant üreticilerinin lojistik sürecinde ihtiyaç duydukları seperatörleri çeşitli ebatlarda müşterilerin ihtiyaçlarına göre jant taşıyabilmeleri için çözümler sunmaktayız.

Mekanik aksamlar

Otomotiv sanayiinde benzin ve dizel motorların içinde kullanılan ısı ve solvent dayanımlı plastik parçalar konusunda da hizmet vermekteyiz. Tüm aşamalarını bünyemizde bulundurduğumuz üretimimiz sayesinde, montaj gerektiren parçaların üretimini yüksek hassasiyet ve kalitede gerçekleştirmekteyiz.

Diğer ürünler

Çalıştığımız firmalara plastik makine parçaları ve üretimlerinin diğer aşamalarında kullandıkları çeşitli plastik malzeme ihtiyaçlarını da üretmekteyiz. Yüksek üretim kalitemiz sayesinde, medikal firmaları için farklı çözümler sunabilmekteyiz.